Projektowanie ogrodów

Poznaj sekrety pięknego ogrodu. Idealnego, wymarzonego miejsca, gdzie wraz z rodziną odzyskasz siły i spokój ducha.

Witam. Nazywam się Ryszard Kleina. Wraz z żoną Teresą i naszymi pracownikami zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Naszą grupą odbiorców są klienci wymagający. Zrealizowaliśmy wiele przydomowych ogrodów dla lokalnych przedsiębiorców i innych znanych osobistości. Projektujemy też tereny zielone zlokalizowane w otoczeniu firm i instytucji z okolic Pruszcza Gdańskiego. Obsługujemy klientów ceniących nasze doświadczenie, profesjonalizm i prestiż jaki dają nasze realizacje. Dajemy im możliwość spędzania swojego czasu w przyjaznym otoczeniu.

Nasi klienci, często zapracowani, nie mają czasu na realizację swoich pomysłów, dotyczących przydomowego ogródka. Większości brakuje niezbędnego doświadczenia w ogrodnictwie i wiedzy z dziedziny planowania przestrzeni. Z rozmów z klientami dowiadujemy się, że nigdy nie udaje im się skończyć to co zaczęli… a ci co skończyli nie byli zadowoleni z rezultatów.

Etap pierwszy
Proces projektowania ogrodu zawsze rozpoczynamy na bliższym zapoznaniu z potrzebami klienta. Umawiamy się na spotkanie, podczas którego oglądamy teren, sporządzamy notatki dotyczące otoczenia i celu jakiemu ma służyć planowany ogród. Podczas wizyty dzielimy się spostrzeżeniami. Klienci potrafią się bardzo zdziwić, gdy dowiadują się jak ważną funkcję może pełnić projektowany teren zielony. Często okazuje się, że ich pierwotne wyobrażenie na ten temat zostaje gruntownie odmienione. To dla nas wielka satysfakcja, gdy możemy zaproponować klientowi rozwiązania potrafiące odmienić ich życie.

Projektowanie właściwe i wycena realizacji
Drugim etapem jest przeniesienie naszej koncepcji na papier. Uwzględniając wiedzę zdobytą podczas spotkania, bazując na naszym doświadczeniu i asortymencie dostępnym w naszej szkółce i sklepie ogrodniczym projektujemy teren uwzględniający Wasze potrzeby. Właśnie w tym momencie powstają koncepcje przyjazne naszym klientom dające więcej niż się spodziewali na początku współpracy.
Myśląc o satysfakcji jaką da Ci posiadanie własnego ogrodu, jego funkcjonalności i prestiżu jaki ze sobą niesie, odpowiedz sobie na następujące pytania:

  • Czy wybierzesz do tak odpowiedzialnego zadania osobę, która nie zna Twoich potrzeb?
  • Czy o Twoje dobre samopoczucie może zadbać osoba niezorganizowana, niemająca pojęcia o planowaniu przestrzeni, oraz praktycznego doświadczenia na temat doboru roślin (czasu wzrostu, pory kwitnięcia, osiąganych rozmiarów i ich pielęgnacji)?

Realizacja projektu
Po zatwierdzeniu projektu przez klienta przystępujemy do jego realizacji. Wasze marzenia i nasze doświadczenia nabierają kształtów. Przystępujemy do prac w zależności od pogody i ilości innych realizowanych ogrodów. Pierwsze efekty będą widoczne już po kilku dniach od rozpoczęcia prac, jednak na końcowy efekt trzeba trochę poczekać. Obserwując jak ogród pięknieje z dnia na dzień, możemy niejednokrotnie dać się zaskoczyć efektami, które dostrzegamy jeden po drugim.
Klienci często opowiadają jak borykali się wcześniej z problemami, związanymi z pielęgnacją ogrodów, zaprojektowanych przez osobę bez doświadczenia. Takie ogrody wymagają poświęcenia wielokrotnie więcej cennego czasu. Co ważniejsze, poświęcony czas nie przynosił oczekiwanych rezultatów. Z czasem przestrzeń, w której mieszkali i pracowali wyglądała jak nieprzyjazne chaszcze w zapomnianym zakątku.
Nasi klienci pamiętają o nas przez wiele lat. Jesteśmy im wdzięczni za ich pozytywne opinie. Wielu z nich pisze, że co jakiś czas odkrywają nową funkcjonalność ogrodu, którą przewidzieliśmy już wcześniej w procesie projektowania.

… mój ogród jest najlepszym dowodem na profesjonalizm i wyczucie estetyki ze strony pracowników Waszej firmy. Jestem aktywnym przedsiębiorcą. Dlatego potrafię docenić wasze doświadczenie w branży ogrodniczej, a przede wszystkim organizację pracy i trafianie w potrzeby klienta. Będę polecał Was wszystkim znajomym… … najpiękniejszy ogród na osiedlu to dzieło Państwa Kleina i ich pracowników z firmy OAZA.
Andrzej R.
Pruszcz Gdański

Duża część naszych klientów zadowolonych z naszych usług na wiele lat powierza nam opiekę nad swoimi ogrodami. Dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym klientom za obdarzenie nas zaufaniem. Dzięki Wam możemy realizować swoje pasje i przyczyniać się, by nasze otoczenie stawało się coraz piękniejsze.

Z wielką przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania dotyczące tworzenia i pielęgnacji ogrodów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Czekamy na kontakt telefoniczny lub osobisty.